Skontaktuj się z nami:
+48 32 706 90 60
PL EN DE
Stal Serwis

O nas

JT Stal Serwis Sp. z o.o. to firma, która powstała z połączenia nowoczesnych technologii oraz wieloletniego doświadczenia kadry pracowniczej. Tniemy i gniemy prawie wszystkie materiały w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Wykonujemy elementy i towary dla przedsiębiorstw działających m.in. w przemyśle konstrukcyjnym, lotniczym, stoczniowym, motoryzacyjnym, zbrojeniowym, elektrotechnicznym oraz budowlanym.

Nasze usługi kierujemy również do odbiorców indywidualnych. Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na nowe wyzwania. Zapewniamy wysoką jakość wykonania, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówień. Działamy kompleksowo, co oznacza, że nie tylko realizujemy zamówienia w zakresie cięcia, ale również dostarczamy materiał do jego wykonania.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, zakres świadczonych przez nas usług rozszerzyliśmy o dział sprzedaży kształtowników zimnogiętych produkowanych ściśle według specyfikacji i potrzeb klienta.

W marcu 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą MARCHANDISE Wolfgang Thienert – jesteśmy wyłącznym jej przedstawicielem na teren Polski. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować szeroki zakres rdzeni oraz osłon magnetycznych z Mu-metalu® dostarczanych przez Magnetic Shields Ltd.

Nasza firma posiada również wdrożoną procedurę zakładowej kontroli produkcji zgodną z normą PN-EN 1090.

Fundusze Europejskie